Dopisy od účastníků projektu Rozhled:

"Děkuji i za tu možnost, že jsem se mohla zúčastnit různých konzultací a také, že jsem potkala tolik zajímavých lidí... (celý dopis)"
 
Gabriela K.
 

"Díky projektu jsem začal výrazně zlepšovat své studijní i pracovní výsledky, učení mě začalo více bavit, začal jsem brát studium více vážně a s odhodláním spolu s tím mi přinesl spoustu nových vědomostí a potřebných informací k dosáhnutí cílů, které mám před sebou. (celý dopis)"  
Ladislav H.


"A tento projekt právě pomáhá mladým lidem, jak si krůček po krůčku získat práci či vysněné povolání. Velmi jsem ráda za ochotné lidi z Nadání a dovednosti, kteří nám se vším pomohli, ukázali cestu a dali nám nadhled. (celý dopis)"  
Monika M.


"Co se mi líbilo na projektu Rozhled? Zapojení spousty odborníků kteří nás naučily novím věcem. (celý dopis)"  
Martin M.


"Myslela jsem si, že můj životopis je opravdu dobrý, ale ukázalo se, že tomu tak není. Taky mi chyběl LinkedIn, na kterém musím ještě zapracovat. Důležité je, že mi ukázali jak! (celý dopis)"  
Natálie M.


"Při prvním seznámením to na ěm působilo všechno velice uvolněně. Prostě super! (celý dopis)"  
Tomáš O.


"Pomohli jste mi, jak do života... (celý dopis)"  
Anett P.

 

Reference dětských domovů, pěstounů a institucí na projekt Rozhled:

"Kristýna Matejkovičová se zúčastňovala projektu pravidelně a ráda. Seznámila se s novými lidmi a vytvořila si tak širší okruh přátel, se kterými je i nadále v kontaktuu.... (celý dopis)"
Dětský domov Střekov

 

"Nejvíce děti zaujaly exkurze do firem širokého spektra, které byly naplánované dle jejich aktuální aspirace... (celý dopis)"
Dětský domov Střekov


"Projekt Roz(h)led pomáhá klientům rozšířit orientaci na trhu práce a snaží se je připravit na proces získávání zaměstnání. V rámci kariérního poradenství jsou klienti motivováni a provázeni při reflexi o tom, jaké zaměstnání by chtěli získat a proč. Současně jaké kroky by pro to museli udělat a jaké podmínky splnit... (celý dopis)"
Dětský domov Dolní Počernice


"Dětem byla nabídnuta možnost tzv. stínování konkrétní pozice ve vybrané firmě, což se dětem velmi líbilo. Především jeden náš chlapec, který měl možnost vyzkoušet si pozici kuchaře, byl velmi nadšený a chtěl by se v budoucnu tomuto věnovat... (celý dopis)"
Dětský domov Husita o.p.s.


"Za těch několik měsíců spolupráce se naše nejstarší 4 děti, které máme v pěstounské péči, seznámily s několika pracovišti, které by jinak nikdy nepoznaly. Dobrý nápad je i tzv. stínování, kde si naše dcera mohla vyzkoušet na státním zámku Hluboká a poznala tak zblízka profesi pracovníků provádějící cizince... (celý dopis)"
pěstounka paní Zajfertová


"Děti cítily, že se o ně někdo zajímal, ptal se na jejich názor, přemýšlel s nimi o jejich budoucnosti... (celý dopis)"
Dům tří přání

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3
Facebook
Google+
Twiter
LinkedIn