Třídenní akce Career Days v Praze je za námi. Celkem 14 dětí absolvovalo exkurze a stáže dle svého oboru a vysněného povolání. Některým jsme jejich vysněnou práci pomohli najít. Podívejte se do fotogalerie níže a zjistěte, kde všude jsme s dětmi byli!

Všem partnerům akce a především dobrovolníkům děkujeme, bez vás by to nešlo!  

Generálním partnerem projektu je společnost Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Finančním partnerem je Nadace Agrofert a ŠKODA AUTO a.s. Automobil nám poskytlo Autocentrum FEMAT Radotín s.r.o. Za pitný režim děkujeme Kofola a.s., za výtečné obědy restauraci Mincovna, za občerstvení AHOLD Czech republic, a.s. Crocodile ČR, spol. s.r.o. Pekařství Nopek a.s.,  za kancelářské potřeby ACTIVA spol. s.r.o. a na závěr hotelu Fortuna West (CPI Hotels, a.s.) za poskytnutí ubytování. 
 

Exkurze, semináře a workshopy: 

Děti absolvovaly v neděli seminář na téma Finanční gramotnost, který si pro ně připavila paní Hanka Pilcová. Po semináři pokračovaly na kurz vaření do školy vaření Chefparade a v pondělí už začaly individuální exkurze, které probíhaly až do úterního odjezdu dětí.

Podívali jsme se na Městskou policii, do Pražské strojírny, do Dance Academy Prague, do Domova Sue Ryder, do Kadeřnictví Jarky Čechové a kadeřnictví Klier, do restaurace Grand Cru, do účetní firmy Locke & Hobbes a EY, na Základní školu Eden i do Mateřské školky Karásek, na Žižkovský vysílač, do advokátní kanceláře Bányaiová Vožehová, na Městský úřad nebo i na oddělení OSPOD, do IT společnosti Twisto či do AAA Auto, setkali jsme se také s pracovníky eventového studia Yes & Yes. Jedna slečna absolvovala mimo jiné workshop focení s Danielem Šeinerem.

Úplným překvapením bylo pro děti setkání s naší patronkou Patricií Solaříkovou, která si s nimi zahrála hru lasergame v MaxLasergame

 

Sponka 1
Sponka 2
Sponka 2
Sponka 3

Kalendář

listopad 2017
Po Út St Čt So Ne
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30